تقويت قواي جنسي

تقويت قواي جنسي
دارو : پیاز ( Allium cepa)
مقدار مصرف : 50تا 100 گرم
طرز تهیه و استعمال : مقدار فوق را روزی 2 مرتبه همراه غذا میل کنید .

دارو : زعفران ( Crocus sativus)
مقدار مصرف : 0/5 تا 1 گرم
طرز تهیه و استعمال : مقدار فوق را همراه غذا میل کنید .

دارو : تمام گیاه کرفس ( Apium graveolens)
مقدار مصرف : 2 تا 5 گرم همراه غذا بصورت خام مصرف کنید .

دارو : تخم تره 0 Allium porrum)
مقدار مصرف : 1 تا 2 گرم
مقدار فوق را با یک لیوان شیر چند روز متوالی میل کنید .

دارو : موسیر ( Allium ascalonicum)
مقدار مصرف : 10 تا 20 گرم
طرز مصرف : همراه غذا میل کنید.

دارو : پوست دارچین ( Cinnamomum zeylanicum )
مقدار مصرف : 2 تا 5 گرم
طرز تهیه: مقدار فوق را که قبلا کوبیده شده باشد در یک لیوان آب جوش ریخته مدت نیم ساعت باقی بگذارید تا دم بکشد سپس آنرا صاف كرده روزی سه بار هر بار یک فنجان میل کنید .
مقدار فوق را می توانید همراه غذا میل کنید .

دارو : تمام گیاه مارچوبه ( Asparagus officinalis)
مقدار مصرف : 2 تا 4 گرم
طرز تهیه : مقدار فوق را که قبلا کوبیده شده باشد در یک لیوان آب جوش ریخته مدت نیم ساعت باقی بگذارید تا دم بکشد سپس آنرا صاف كرده روزی سه بار هر بار یک فنجان میل کنید .
توجه : ضمنا گیاهان زنجبیل ، چوب چینی ، درچینی وانیل و ثعلب که بومی ایران نیست جهت قوه باه بکار برده می شود.

تخم مرغ را خوب به هم زده (همراه با سفیده ی آن ) همراه با یک چهارم افشره پیاز کوبیده را مخلوط نموده و بر روی آتش پس از نیم بند شدن با مقداری نمک و مقداری زیاد ادویه مخصوصاً دارچین میل گردد.


سوپی همراه با مواد ذیل طبخ گردد. پیاز، نعناع، تره، شنبلیله، شبدر و ترتیزک آبی. تخم مرغ عسلی با دارچین فلفل روغن زیتون صبحانه میل شود. روزانه 100 گرم خرما مصرف شود. خرما را در شیر جوشانده مصرف گردد بسیار مفید است. نوشیدنی مقوی شیر و خرما ترکیب 3 فنجان شیر نصف یک عدد موز 5 گرم، خرما رطب بدون هسته 1 قاشق مربا خوری، پودر خرما خرک 1 قاشق مربا خوری، پودر جوانه گندم تمام مواد فوق را در مخلوط کن ریخته خوب مخلوط کنید سپس آن را میل نمایید. زنجبیل پرورده در عسل 100 گرم زنجبیل خشک 500 گرم عسل یک قاشق مربا خوری پودر هل سبز.

دستور تهیه: زنجبیل را نیم کوب کرده و در ظرفی که محتوی یک و نیم لیتر آب است بریزید و بگذارید به مدت 12 ساعت تا خوب خیس بخورد. سپس پودر هل و عسل را اضافه کند خوب به هم زده روی حرارت گذاشته و به قدری حرارت دهید تا مایع عسلی غلیظ شود و به قوام آید روزی یک قاشق مربا خوری از آن را به تنهایی یا با کمی خامه میل کنید. نصف فنجان شیر، 1 عدد موز کامل، یک چهارم فنجان ماست شیرین، یک قاشق چای خوری عسل، یک قاشق کنجد را در مخلوط کن ریخته و کاملاً مخلوط کنید تا یک نوشیدنی لطیف و یکنواختی به دست آید سپس آن را مصرف کنید. 1 فنجان شیر تازه، 1 عدد موز، 1 قاشق غذا خوری نارگیل، 2 قاشق غذا خوری عسل را در مخلوط کن ریخته و پس از مخلوط شدن آن را مصرف کنید.

20 گرم جوز هندی، 20 گرم دارچین، فلفل 20 گرم، میخک 20 گرم، تخم گل سرخ 20 گرم زنجبیل 20 گرم، هل سبز 20 گرم، تخم شاهی 20 گرم، خولنجان گیاهان فوق را مخلوط نموده و در هاون ریخته و نرم کوبیده و به صورت پودر درآورید. پودر را با عسل (500گرم) در ظرفی مخلوط نموده خوب به هم بزنید و روزی 10 گرم از مخلوط فوق را با کمی شیر(دو ساعت بعد از غذا) میل کنید.

3 عدد موز، 200 گرم خرما رطب، 300 گرم مغز پسته نصف پیمانه آب هویج 1 قاشق غذا خوری کنجد و یک قاشق غذا خوری پودر انجیر خشک، 30 گرم مغز گردو 1 قاشق چای خوری برگ گل محمدی، ابتدا هسته ی خرما را در آورید و تمامی مواد را در مخلوط کن ریخته و خوب مخلوط نمایید و در صورت علاقه با بستنی میل نمایید.

دم کرده ی چای زعفران همراه با عسل 2 ساعت قبل از خواب میل نمایید. ماهی همراه با فلفل تازه و پیازچه، دل و جگر قلوه همراه با فلفل تازه و پیازچه تره فرنگی را به صورت خام و یا آب پز در سوپ مصرف نمایید. جوز هندی را ساییده در غذا سوپ و یا چای مصرف نمایید سیر را تفت داده و سپس با مقداری عسل مخلوط و میل نمایید. شنبلیله را کوبیده و نره شده ی آن را همراه با عسل میل نمایید. دم کرده ی چهار گرم نعناع و دو گرم مرزه به ازاء یک فنجان آب جوش تهیه کرده میل نمایید. پسته، بادام، فندق خام، گردو را ساییده و از هر کدام یک قاشق غذا خوری و 4 قاشق پودر نارگیل و 32 قاشق کنجد خام تازه را همراه با 12 عدد خرمای رطب مخلوط نموده و شیره ی خرما را به اندازه ی مورد نیاز با مواد فوق مخلوط نمایید و روزانه صبح ظهر و شب قبل از خواب میل نمایید. به مقدار کافی در کنار هر وعده ی غذا پیازچه را میل نمایید.

روزانه یک ربع ورزش سبک اروبیک انجام دهید. هر گونه فشار روحی روانی را از خود دور کنید. رفع یبوست از خود را با خوردن مواد غذایی دارای فیبر و یا در هر وعده ی غذایی 2 قاشق روغن زیتون مرتفع نمائید.

از مصرف مواد زیر نیز جدا خودداری شود:

کافور، خردل، رازیانه، سیگار، الکل، و مواد مخدر، قهوه از پرخوری شدیداً پرهیز نمائید. سعی کنید همیشه شاداب باشید. از خوردن قند و شکر شیرینی پرهیز نمائید زیاد قهوه و چای ننوشید اقلاً 8 ساعت استراحت نموده و بخوابید ویتامین گروه های B را مصرف کنید. ویتامین A12000 واحد در روز مصرف شود. ویتامین C 1000 واحد در روز مصرف شود. ویتامینE 400 واحد در روز مصرف شود. گوشت حیوانات ماده دارای مواد و عناصر زنانه ی قوی بوده برای زنان خوب است و گوشت حیوانات نر برای مردان مناسب است. خوردن غذا و گوشت بسیار چرب ویران کننده می باشد. لذا سعی کنید در خوردن امساک نمایید.

میوه های فوق را به مقدار ذیل استفاده کنید:(در هر وعده و یا فصل می توانید یکی از میوه ها را استفاده کنید) 3 عدد کیوی متوسط، 1 عدد طالبی متوسط دو و نیم پیمانه توت فرنگی تازه رسیده، 3 عدد پرتقال متوسط. ازاله ی مو و تمیز نگه داشتن عضو های جنسی را فراموش نکنید. زیرا پرمویی باعث کاهش قوای جنسی می گردد.*

*براساس طب سنتی بیان شده وتجربه سینه به سینه است ضمنا به ادرس ذیل نیز جهت اطلاعات بیشتر رجوع کنید
www.irteb.ir


جستجو