اوقات شرعی

تقویم

 
دوشنبه
1393
دی
1
 

جستجو

ترجمه سایت

آمار سایت


قدرت جنسي در مردان
نوشته شده توسط محمد علی محسن زاده   
پنجشنبه ، 30 ارديبهشت 1389 ، 22:31

وقتی تعريف از قدرت جنسي ميشود متوجه خواهيد شد كه چه اهميتي دارد زيرا باور خواهيد نمود که تقريباً نصف مردم به عدم قدرت جنسي دچارند.

مگر نيست اگر زن و شوهر داراي ايده و عقيده مخالف باشند اما توافق جنسي داشته باشند دولت جنسي اشان پايدار است و بدون آنكه در معرض خطر جدائي قرار گيرند زندگي را ادمه میدهند اما در محيطي كه عشق و توافق جنسي نباشد كوچكترين اختلاف فكري كار را بمجادله مي كشاند.

 

زن نيمخواهد با نشان دادن تمايلات جنسي، سكس را از جمله آرزوهاي خود نشان دهد بلكه اين كار را بصورت قبضه كردن و در اختيار درآوردن شوهر بطور محافظه كارانه انجام ميدهد و دليل آن مسرت خاطر زن است اگر پس از انجام آميزش از شوهر بشنود كه لذت برده است.

ولي اگر زن بشوهر بگويد لذت بردم شايد پاسخ فقط به كلمه اي اكتفا شود و براي مردي كه لذت نبرده عكس العمل خاصي از آنكه لذت برده روي ندهد.

بهتر است قبل از اين كه در مورد قدرت جنسي مردان مطلبي نوشته شود ما از دستگاه تناسلي مردان ابتدا مختصري بنويسيم دستگاه تناسلي و توليد مثل مرد از بیضه ها يا غدد جنسي مرد نام برده ميشود 2- اپيديديم 3- مجاري مني بر 4- مجاري انزالي 5- آلت تناسلي 6- غدد ضميمه كه شامل كيسه هاي مني – پروستات ، غده هاي برلبرادرنزال تا غدد كوپر تشكيل شده است و هركدام توضيح مخصوص به خود دارد.

موضوع بحث ما درباره قدرت جنسي مردان مي باشد و اشكال در هر يك از زن یا مرد مي تواند نوعي ناتواني جنسي را در برداشته باشد و يا ضعف قدرت جنسي باشد.

در توضيح یادآور میشویم که عمل جنسي چهارمرحله دارد 1- مرحله پيدايش و انگيزش يا خواستن 2- پلاتو ( برانگيختگي ) كه همان شق شدن آ‌لت 3- مرحله ارگاسم 4- توانايي آميزش

1- مرحله اول مرحله انگيزش يا تحريك رواني، تخيل و تجسم، وجود موضوع مطبوع و دلخواه يا تركيبي از هر دو مورد به وجود مي آيد كه علايم آن در مرد با شق شدن الت همراه مي باشد اين مرحله از چند دقيقه تا چند ساعت به طول مي انجامد.

2- مرحله پلاتو ( برانگيختگي ) با ادامه يافته تحريك در محوطه ارگاسمي انقباض مشخص اتفاق مي افتد و اين مرحله بين 30 ثانيه تا چند دقيقه در نوسان است.

3- مرحله ارگاسم اين مرحله عبارت اوج لذت جنسي و رها شدن تنش هاي جنسي است ارگاسم درمرد با احساس ذهني غير اجتناب بودن انزال شروع شده وبا دفع مني پايان مي يابد.

4- مرحله فرونشيني. بازگشت به حالت سكون اوليه احساس آرامش خوشي و رفع تنش هاي عضلاني از مشخصات اين مرحله است با ظهور ارگاسم اين مرحله سريع روي مي دهد.

تلقين با توجه در حين آميزش زيان آور است مثلا گفته شود اين كار چه بيهوده و حيواني است يا در آن زمان به مرگ و طلبكار و حوادث تأسف آور يادگردد يا يك مسئله لاينحل درآن لحظه به حل نزديك گردد يا ترس از حامله شدن ترس نداشتن قدرت جنسي، ترس بيماري ترس دستگير شدن و مهمتر از همه ترس مرد مبتلا به ضعف جنسي است كه ميترسد اميزش كند و همسرش نيز مبتلا شود نوعي از ضعف جنسي است كه درباره اش درست قضاوت نميشود آن اشتغالات روزانه و كار زياد است كه اغلب يكي از دو جنس آنرا بهانه مينمايد و ممكن است هرجنس آنرا بخود نسبت دهد يا به ديگري.

مثلا زن بگويد از بس براي مردم كار ميكني بما نميرسي يا بگويد از پس كار خانه زياد بود حوصله ندارم و مرد نيز همينطور و حال آنكه قضاوت درست نبوده اغلب كسانيكه ضعف جنسي دارند براي جبران آن بيشتر كار مينمايند.

نوع ديگر شماتت است كه مرد دائم به زن بگويد ميل جنسي نداري يا زن مرتب مرد را سرزنش كند كه قوي نيست.

احساس گناه نيز نزد برخي كه زمينه ديني دارند با احساس ترحم نزد بعضي كه زمينه عاطفي دارند ممكن است سبب ضعف جنسي گردد زن نبايد درحين اميزش مرد را از كارهائي كه کرده يا روابطي كه داشته سوال پيچ كند و آزرده اش كند بلكه بايد همه سخن از تحريك و تشويق بزند.

ناتواني در رسيدن به ارگاسم حالتي است كه با داشتن تمايل جنسي و با وجود عمل جنسي در رسيدن به اوج لذت جنسي مشكل وجود دارد.

به صورت طبيعي ارگاسم شامل ويژگي هاي محسوس واكنش فيزيكي و روحي حاصله از اوج تحريكات است و زن و شوهر بايد براي شناسايي نقاط حساس باهم همكاري و هماهنگي كنند در غير ا ين صورت براي رسيدن به ارگاسم با مشكل مواجه ميشوند و همچنین درك صحيح و درست كمك بزرگي براي لذت جنسي مي باشد.

عوامل رواني بر روي واكنش جنسي زن تاثيرات عميقي دارد ما نند: آموزش هاي منفي جنسي یا شوك شديد جنسي یا سرخوردگي، ديدگاه كودكانه جنسي، تمايلات انحرافي جنسي، گرايشات منفي و غيره در ناتواني ارگاسمي تاثيردارند.

پس روابطه جنسي ايده ال بستگي به اين دارد كه طرفين با هم رابطه حسنه و نزديك داشته باشند و اگر اين ارگاسم به اوج خود نرسد واكنش طبيعي صورت نگيرد نهايتا ً اختلال در سيستم كلي فيزيولوژيكي و بازتاب هاي روحي و رواني ايجاد مي كند و در درازمدت ضايعات منفي به بار مي آورد ارگاسم جزء ضروري سيستم توليد مثل زن نيست و اما درمورد مرد تقريبا برعكس است واين امر در مرد كاملاً ضروري است.

از جمله ناتواني جنسي در مرد بدين گونه تعريف شده : ناتوان به كسي مي گويند كه شق شدن الت كافي براي مقاربت نداشته و يا اين كه نعوظ كافي دارد اما به محض شروع مقاربت شقی الت از بين مي رود به عبارتي ديگر نداشتن نعوظ كافي وكامل تا پايان مقاربت ناتواني جنسي نام ندارد.

و اضطراب يكي ازعوامل عمده سرد مزاجي است. و اگر به طور طبيعي درفرايند تدريجي از بين نرود سرد مزاجي و ناتواني جنسي پديد می آ‌يد.

زود انزال شدن ممكن است بعلل زير باشد :

ميل خواستن اندك باشد یا زن براي آميزش جالب نباشد، ترس از بيماري و گرفتاري يا بدگوئي زن در آن حالت از مردتعطيل اميزش در مدت طولاني، خستگي، دلتنگي، ترس از عدم موفقيت در آميزش خشن بودن خشک بودن مهبل،‌ حركات شديد بلافاصله پس از دخول از طرف مرد يا زن، ‌دلخوري مرد از زن يا زن از مرد بواسطه دعواي قبلي ، مطلب مهم آنكه اگر مرد به اوج لذت جنسي برسد و زن نرسد قريب باتفاق چنين مرد و زني به دردهائي مبتلا ميشوند كه زن هميشه درد كمر و در مرد هرجاي بدن مي تواند ایجاد درد کند.

و برعكس يعني اگر زن به اوج لذت جنسي برسد و مرد نرسد فقط روحيه مرد رنج آور است ولي پرستاتش پرخون مي نمايد و بطوركلي علت كمردرد زن نيزپرخوني رگهاي لگن اوست كه اگر به ارگاسم نرسد پيش ميايد.

در اشكال خفيف انزال زودرس مرد مي تواند با كنترل و تمرين مداوم خود را از شر اين عارضه نجات دهد.

براي رهائي از سريع رسيدن به اورگاسم پس از دخول مرد بايد ساكت و آرام بوده و فعاليتي انجام ندهد به محض اين كه حس كرد كه انزال نزديك است حركتي داده و قبل از انزال مجددا بي حركت بماند موقعي كه انزال نزديك است تنفس عميق و سست نمودن عضلات تناسلي مفيد مي باشد. با اين فواصل استراحت مي تواند كم كم عادت كند با اين كه در نعوظ خود را مدت بيشتري نگاه دارد در برقدرت كنترل جنسي بيافزايد و درا وائل كار زن بايد با شوهر همكاري كند و بطرق مختلفه درتشويق و كمك او كوشش و جديت به خرج دهد.

سوالي ديگري كه مطرح ميشود اين است كه آيا قدرت و ميل جنسي مردها متفاوت مي باشد؟

بله . مردها هم از لحاظ قدرت و ميل جنسي كاملا با هم متفاوت مي باشند احتياج جنسي خيلي از مردها زياد است و در عده اي كم است طبق امار و گزارشات مردان كوچك تر از 30 سال تعداد متوسط انزالشان چه در مقاربت و چه در اثر ساير فعاليت هاي جنسي 3/3 مرتبه در هفته مي باشد عده اي در هفته كمتر از يك انزال دارند و بعضي ها هم هفت مرتبه يا بيشتر.

حال اگر مردي زود به اوج شهوت برسد. آيا مي توان آن را به دلیل ضعف جنسي بدانيم. همان طوركه مدت عمل جنسي در مردها متقاوت مي باشد معمولا بايد نعوظ مدتي باقي بماند و نبايد زودتر از يكي دو دقيقه پس از دخول را پس از 10 -20 حركت انزال واقع شود خيلي از مردها نمي توانند اينقدر خود را نگهدارند و بزودي به اورگاسم مي رسند و در اينها بلافاصله پس از دخول انزال واقع مي شود و در موارد شديد به محض تماس آلت با دستگاه تناسلي خارجي و قبل از دخول انزال واقع مي شود و در اينجاست كه دخول و هم خوابگي غير ممكن مي باشد و انزال پيش رس يكي از علل شايع در ناهماهنگي جنسي و ناسازگاريهاي زناشوئي بشمار مي رود.

اگر مردي از لحاظ جنسي سرد باشد نمي توان گفت كه ناتوان مي باشد چون هنگام مقاربت ممكن است كاملا قادر باشد و عمل جنسي را انجام دهد فقط اشتهاي او كم بوده ميتواند با ماهها بدون لذت جنسي بسر ببرد ولي مرد ناتوان ممكن است ميل جنسي شديد و مدامي داشته باشد ولي قدرت شقی الت نداشته باشد و يا اگر دارد نميتواند آنقدر خود را نگه دارد تا دخول انجام گيرد.

در اینجا اين سوال مطرح مشود كه ضعف جنسي قابل درمان است بله ولي بايد تحت نظر اطباي حاذق و ورزيده انجام گيرد زيرا درمان برحسب علت عارضه فرق ميكند.

توجه به اختلالات سرشتي، تجويز هورمون ها و ويتامين هاي مختلف درمان موضعي اختلالات دستگاه تناسلي ، درمان به وسيله جريان الكتريكی گاهي موثر واقع ميشود وگاهي اوقات بايد درمان رواني متوسل شد.

و همين طور تحريكاتي خوشايند و موثر نيز از ضروريات يك واقعه جنسي طبيعي است تحريكاتي مانند بصري – لمسي ، شنوايي رويايي يا گاها تركيبي ازهمه اين ها مي باشد.

بيماريهايي كه ممكن است قدرت جنسي را ضعيف سازد بيماري قند و اواخر بيماري مزمن كليه هاست درباره سل ريوي عقايد مختلف است برخي آنرا سبب تحريك نيز ميدانند.

چاقي نيز نزد برخي ضعيف كننده است، بيماريهاي عفوني و مسموميت هاي حاد يا مزمن از انجمله اند.

بيرون آوردن بيضه ها نيز اغلب همينطورند آلت مرد اگر دو تا باشد يا زياد كوچك باشد يا از وسط دو نيم باشد يا بزرگ باشد و سخت نشود ختنه شده باشند كه هنگام سخت شدن آلت كج شود فتق شديد هم ممكن است سبب شود مرد خجالت بكشد و كم كم قدرت جنسي را از دست بدهد اما آلت بزرگ تر از معمول از وضع خاصي دارد كه مرد و زن با تناسب مخصوص بهم خواهند رسيد.

اما به طور خلاصه و كامل عواملي كه در ناتواني جنسي مرد دخالت دارند بدين شرح خلاصه مي توان كرد :

1- روابط با همسر

2- محيط خانوادگي

3- اعتقادات متعصبانه

4- تماسهاي همجنسي بازانه

5- احساس حقارت

6- شكست در اولين مقاربت

7- ضعف بدني

8- ساختار ژنتيكي

9- تغذيه

10- بيماري رواني

11- اعتماد به نفس پايين

12- اضطراب و شخصيت خجالتي

13-ديابت

14- داروها . الكل

15- فشارهاي شغلي

16- افسردگي

17- عوامل اقتصادي .

از عوامل ناباوري در مرد مي توان به علل زير اشاره كرد:

1- بي كفايتي بيضه ها پيش از بلوغ

2- استعمال مواد مخدر و الكل

3- گرماي موجود دراطراف بيضه به علت چاقي

4-پرهيز طولاني از عمل جنسي

5- بعضي بيماري هاي دوران كودكي مانند اوريون – آبله مرغان بالابودن بيضه ها

6- بعضي بيماريها ي دستگاه تناسلي مانند سل پروستات – اسنداد مجرا

7- بعضي حوادث چون در معرض اشعه ايكس قرا گرفتن راديواكتيو

8- سرطان .

اما درمورد بعضي از اين موارد بالا بهتر است كه توضيح داده به عنوان مثال هرگونه بيماري ويروسي تا سه ماه اسپرم را تحت تاثير قرار داده و موجب كاهش آن ها مي شود يا بيماري موجب ناباوري اسپرم مي شود.

نقش استروييدها در ناباوري مانع از فعاليت غده هيپوفيزشده و باعث برهم خوردن تعادل هورمون ها در بدن مي شود و ناباوري در ورزشكاران امري بسيار شايع مي باشد كه استفاده طولاني مدت از استروييد ها مي تواند باعث وارد آمدن آسيب هاي جبران ناپذيري به بيضه ها شود.

خنگ نگه داشتن بيضه ها : اگر دماي دروني بدن و با دماي بيضه ها افزايش يابد ممكن است توليد اسپرم دچار اختلال گردد. و فعاليت بدني بيش از حد، دماي زياد، حمام داغ، لباسهاي زير تنگ و چسبان كه موجب افزايش دماي اين عضو شده و به مرداني كه قصد بچه دار شدن دارند هشدار مي دهد.

بنابراين بايد از پرخوري و شيريني هاي مصنوعي وچربيها كه به وجود آوردنده تصلب اند خود داري كرد و ويتامين A و B و E بيشتر توجه كرد و عناصر سازمان دهنده مانند كلسيم و فسفر استفاده كرد و از كارخسته كننده و سرماخوردي و گريپ و الكل و شب نشيني خود داري كرد.

از اختلالات ديگر اعضاء تناسلي :

1- تنگي مجراي گلوي زهدان

2- كوچك بودن زهدان برگشتي غير طبيعي زهدان به عقب يا به جلو چسبندگي تخمدانها آماس تصلمي وكيسه هاي تخمدان –عدم كفايت تخمدانها – هيستري سوراخ نبودن پرده بكارت اماس لوله هاي تخمدان .

ودرمردان هم عواملي كه موجب ناباوري مي گردد:

1- بي تجربگي و يا تحريك ناكافي اسپرماتوزوئيد تعداد كم اسپرم، ‌فرم ناقص اسپرم . مواردي كه انسداد مجرا بين مجرای خروج بول وبيضه ها باشد كه با درمان طبي و جراحي ممكن است مشكلات را برطرف كرد.

ازجمله روش هاي درماني و اختلالات جنسي :

روشهاي درماني برحسب ضرورت نسبت به بيماري انتخاب مي شود وتا رسيدن به نتيجه مطلوب ادامه پيدا مي كند. از مهم ترين روشهاي درماني اختلالات جنسي مي توان از روشي كه بر فيزيولوژي زوجين تاكيد دارد نام برد و روش هاي ديگر چون رفتار درماني هيپتوتيزم درماني، ‌گروه درماني ، روش هاي درماني فيزيولوژي زوجين تاكيد كرد.

یک نسخه درمانی تقویت کننده و کاملا بی ضرر:

500گرم خارخسک

یک مثقال زعفران

یک مثقال کندر خوراکی

100گرم صعد کوفی

500گرم خشخاش

500گرم مغز پسته وگردو

2گیلوشکر

پس از اسیاب کردن هر روز سه وعده مانند قهوه دم کرده و میل کنند در ضمن اگر به جای شکر از عسل استفاده کنند برای تقویت حافظه و تکرار آمیزش جنسی مفید است.

در این مقاله از نظرات پزشکی شهید دکتر سیذ رضا پاکنژاد در کتاب ازدواج در اسلام بهره برده شده است.

 

 

نظرات  

 
#55 reza 26 آذر 1393 ساعت 09:46
سلام برشماحاج آقاوخداقوت.
سوال:آیااینکه می گویندمردانگی ونیروی جنسی مرد راتوسط سحر وجادومی بندندواقعیت داردیاخیر؟راه علاج آن چیست؟
*************** *************** *************** *************** *****
اینها خرافه است اگر ساحران قدرتی داشتند فکری به درماندگیهای خود می کردند ، البته سحر یک امر ی است که ممکن ایست واقع شود .
نقل قول
 
 
#54 مید 24 آذر 1393 ساعت 00:57
سلام پنج ساله ازدواج کردم ولی موقع آمیزش زود ارضا میشم علت چیه؟موقعی که ارضا میشم از نظر سلامت مشکلی نداره؟
*************** *************** *************** *************** ******
زود انزالی شما احتمالا از سرد مزاجی است نسخه قاووت را در سایت امده مصرف کنید
نقل قول
 
 
#53 ارمان 21 آذر 1393 ساعت 03:28
سلام من مردي هستم سي ساله شش ساله ازدواج كردم تا امسال مشكلي نداشتم ولي دو ماه ميل جنسي دارم اما گاهي اوقات شق نيست.خيلي نگرانم.لطفا راهنمايي كنيد
*************** *************** *************** *************** *******
جواب
نسخه ارائه شده در تقویت جنسی در همین سایت را استفاده کنید
نقل قول
 
 
#52 رسول غلامی 05 آذر 1393 ساعت 18:36
باسلام خدمت شما بنده خواهرم چند وقته نامزد کرده و ما متوجه شدیم که نامزد خواهرم هیچ گونه میل یا احساس جنسی نداره و به مشکل خوردن میخواست بپر سم که چاره داره یا خیر
*************** *************** **********
جواب
باید تشخیص طبی داده بشه ایا نطفه داره یا نه؟ انوقت طب سنتی راه درمان داره بهتره ایشون در یزد نزد دکتر افلاطونیان بروند وازمایشات لازم رو بدهند
برای تحریک حس جنسی وشق شدن الت از موارد زیر اسشتفاده کنند
1. اب هویج با عسل طبیعی اگه جزر( زردک) تهیه کنید بسیار مفیده وبهتر است از فیبرهای هویج نیز مصرف کنند مانند فالوده میل شود
2.از خوردن برنج ، مرغ وماهی ، خیار سبز ،تزشی جات پرهیز کنند
3. در تمام غذاها از دارچین اسنفاده کنندحداقل روزانه یک قاشق غذا خوری مصرف کنند
4. خارحسک 250 گرم حلیله100 گرمدارچین50 گرم زنجبیل50 گرم زعفران 1 مثقال را اسیاب کرده وبا500 گرم عسل طبیعی مخلوط وقبل از صبحانه وبعد از شام هر بار به اندازه یک دانه گردو میل کنند
در سبد غذایی روزانه به اندازه یک لیوان مغزهای گردو پسته کنجد و فندق را به میزان مساوی مصرف کنند.
نقل قول
 
 
#51 نازی... 25 آبان 1393 ساعت 01:12
باسلام...من30 سال وهمسرم 35 سال دارد 11 سال است ازدواج کردیم 2 فرزند دارم همسرم از ابتدای زندگی میل جنسی اش کم بود الان چند وقتی است میل جنسی دارد ولی نعوظ اش ظعیف است
لطفا راهنمایی کنید
*************** *************** *************** *************** ******
نسخه گیاهی در مانی در مقاله را انجام دهید
ضمنا غذاهای مرغ پلو وماهی پلو وامثال اینها را با فلفل زنجبیل ودارچین زیاد مصرف کنند
شربت عسل وزعفران به عنوان نوشیدنی فراموش نشود
از ترشی پرهیز کنید
نقل قول
 
 
#50 مهدی 20 آبان 1393 ساعت 11:24
با سلام من نزدیک چهارم ماه داروی نورتریپتیلین25 و کلردیازپوکساید 5 میخورم در طی چارم ماه گذشته مرتب نزدیکی بدون هیچ مشکلی داشتم اما به یکباره حس نزدیک کم شده و حالت نعوظ با تاخیر و تحریک زیاد انجام می گیرد لازم به ذکر است به دلیل مشکلات گوارشی یبوست طی هفته قبل با زور زدن زیاد به حدی که درد آن در کمر محسوس بود مواجه بودم الان استرس هم مزید علت شده لطفا راهنمایی فرمایید
*************** *************** *************** *************** ****
از خوردن داروهای تقویتی به جد پرهیز کنید
افراط در سکس را رها کنید
در غذا از روغن زیتون استفاده کنید
اگر سیگار یا قلیان می کشید ان را ترک کنید
غذاهایی مانند برنج مرغ وماهخی را همراه با فلفل ، زنجبیل، دارچین مصرف کنید
از شربت عسل وزعفران بهره ببرید
نقل قول
 
 
#49 Ali jaan 19 آبان 1393 ساعت 05:25
سلام خسته نباشید.
گرچه موضوع طبابت است باز هم معذرت میخواهم....
پسری هستم 33 دارم مجردام.اما وقتیکه بخواهم سکس کنم
آلت تناسلی خوب زنده نمیشود. بدون اینکه هردو کدام لزتی ببریم انزال میشوم چند بار داروی سکس اسفاده کردم خوب نتیجه داد. اما بعد از دیر وقت ام سکس میکنم. روزانه مصروف کار هم استم . خواهش می کنم که اگر راه حل مشکل برایم بگوید ممنون شما خواهیم بود.@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@
جواب
یکی از اعتیاد های خود ارضایی( استمناء) همجنس گرایی( لواط) سکس با غیر هم جنس (زنا) را مبتلا شده اید که ساده ترین بیماری حاصل از ان سستی الت است اگر اینها را ترک نکنید مطمئن باشید به زودی توانایی جنسی خود را از دست خواهید داد
ازدواج کنید وبا یک برنامه متعادل ورزشی ، تغذیه مناسب قدرت جنسی خود را باز یابید.
نقل قول
 
 
#48 ali 13 مهر 1393 ساعت 14:38
سلام حسته نباشید. من پسری 24 ساله هستم و حدود 4 ساله خود ارضایی دارم ولی شدت اون زیاد نیست هفته ای 2 بار ودچار کمر درد پا درد شدم ایا بعد از ترک ان به حالت اولیه بر میگردم. وبرای ترک ان اقداماتی کرده ام ولی موفق به ترک ان نشدم. موضوع هم نمیتوانم با کسی در میان بگذارم یه جا لطفا معرفی کنید که به من کمک کنن منتظر پاسخ شما دوست عزیز هستم.
*************** *************** *************** *************** ********
سلام
در بخش مقالات اخلاقی همین سایت مطالبی در این زمینه وجود دارد مراجعه فرمائید
ضمنا بدانید خود ارضایی از گناهان بسیار بزرگ به شمار می رود واز طرفی اگر به ان عادت کنید یک بیماری خطر ناک مانند اعتیاد به مواد مخدر است
هر چه سریعتر ازدواج کنید
نقل قول
 
 
#47 ماهی 03 مهر 1393 ساعت 20:02
سلام من ازتوون خالصانه یه کمک جدی میخوام التماستون میکنم کمکم کنید من یه دختر 27 ساله ام و 2 سال پیش با یه پسر عقد کردم و تو دوران عقد رابطه آمیزش داشتم بعد از اینکه مشکلات اخلاقی اوون بیشتر شد وبا پدرم به مشکلات زیادی برخورد کرد و من فهمیدم که کار قاچاق میکنه ازش جدا شدم و تو دادگاه دروغ گفتم که من دخترم قاضی هم من رو به پزشک قانونی نفرستاد من طلاق گرفتم.من ازش خواستم که اوون هم شهادت دروغ بده که آبروی من نره،اوون الان 2ساله داره از این راز من سواستفاده میکنه ومن رو مجبور میکنه باهاش آمیزش کنم.و شهوتش هم زیاده.شما نمیدونید تو چه شرایط بدی هستم اوون من رو تهدید میکنه و من به اجبار تن به این کثافت میدم بدنم رو دراختیارش میزارم.هیچ راه فراری ندارم اگه به خانوادم بگم که دختر نبودم آبروم که میره هیچ،از طرف خانواده طرد میشم.اگه ازش شکایت کنم قانون درعرض 1روز من رو به عقدش درمیاره چون تو دادگاه یه قاضی دروغ گفتم ...شما دارووی قطعی برای از دست دادن شهوت یه مرد سراغ دارین که به من کمک کنه؟من دارم التماستوون میکنم .من واقعا به کمک نیاز دارم.خواهش میکنم بهم بگین......
*************** *************** *************** ****** جواب
ممکنه تو داروهای شیمیایی چنین دارویی باشه ولی من تخصصی تو این زمینه ندارم از طرفی شما نباید دروغ گویی او وخودتون رو با گناه مقطوع النسل کردن او دنبال کنید او همسر شرعی شما بوده ورجوع او به شما بعد از طلاق گناهی بر شما نیست ازدواجتان را رسمی وعلنی کنید وبدانید که در سایه صدافت وراستگویی ضرر نخواهید کرد و خداوند با صادقین است.
نقل قول
 
 
#46 کورش عسکری 20 شهریور 1393 ساعت 10:34
با سلام و خسته نباشید خدمت شما
من قصد ازدواج با دختری ک 4سال از خودم بزرگتره دارم.از نظر خودمونم درک کاملی از هم دیگه داریم.میخواستم بدونم مشکلی برامون پیش نمیاد؟
ممنون میشم پاسخ بدید
*************** *************** *************** *************** **********
سلام مشکلی پیش نخواهد امد موفق باشیذ
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید